Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Ford Focus

€4,200
2009' Ford Focus photo #1
2009' Ford Focus photo #2
2009' Ford Focus photo #3
2009' Ford Focus photo #4
2009' Ford Focus photo #5
2009' Ford Focus photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

1.6 Nafte TDCI
Viti Prodhimit 2009
Kambio Manuale.
KM 248000km, me te drejte kontrolli.
CD Player - Radio - USB - AUX.
Komanda ne Timon.
2 Celesa origjinale.
Kondicioner Clima Digital.
Sensore Shiu dhe Drite
Airbag(SRS), ABS,BAS,ESP.
Disqe Alumini Titanium 17 ” .
Goma te reja 3Seasons 2022.
Gjendja Teknike, Mekanike, Estetike E PERKRYER.
Taksa / Kolaudim / Siguracion te paguara deri ne 15 Shtator 2024.

Cmimi 4200 Euro i diskutueshem.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 8 Tetor 2023
Support Ukraine