Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Ford Focus

€3,900
6 foto
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

1.6 diesel.makina eshte ne super gjendje.shum e konomike.shum e paster.cdo gje funksionale.e gatshme per cdo lloj prove dhe kontrolli te mekaniku juaj i besuar.cmim i diskutueshem.jepet dhe nepermjet kreditimit me keste.

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 19 Dhjetor 2022
Support Ukraine