Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Ford Focus

€4,200
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Ford Focus Titanium 1.6 benzin - gaz. Xhama te zi shenuar ne leje, gazi i shenuar ne leje. Makina eshte ne gjendje te mire e mbajtur gjithmone ne parkim privat. Per cdo informacion me kontaktoni ne 0695698098. Cmimi eshte 4200 € dhe eshte i diskutueshem vetem kur te shikohet makina.

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 12 Shtator 2022
Support Ukraine