Shto te të preferuarat

2007' Ford Focus

€3,599
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Ford Focus në Fier, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike

Shitet Ford Focus 1,6 TDCI Klimatronik Manual 5-Marsha Radio-CD xhama dhe pasqyra elektrike sedilje me ngrohje ESP ASR ABS disqe alumini 18 me goma te reja konsum shume i reduktuar 4,5 litra ne 100 km liber sherbimi dhe kontroll teknik TÜV ne Gjermani dogane e paguar e sapo ardhur , gati per cdo prove nga ana Juaj .

  • 069Tregoni telefonin
  • Deni
  • Fier
  • 17 Tetor 2019
Shiteni Makinën Tuaj