Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2006' Ford Focus

€2,800Disk.
  • 2006 Ford Focus në Durrës, Shqipëri
  • 2006 Ford Focus në Durrës, Shqipëri - 2
  • 2006 Ford Focus në Durrës, Shqipëri - 3
  • 2006 Ford Focus në Durrës, Shqipëri - 4
  • 2006 Ford Focus në Durrës, Shqipëri - 5
  • 2006 Ford Focus në Durrës, Shqipëri - 6
Trupi: Makinë me bagazh me derë - 5 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Pronarët e mëparshëm: 1
Kilometrazhi: 156000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike, 5 marsha
Ngjyra e jashtme: Gri metalik
Klasa e emetimit: Euro 4
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Kambje Qëndrore
Sigurie: Airbag-u i Pasagjerit
Elektronikë: Alarmi, Bluetooth, Radio AM/FM, Lexuesi i DVD-ve, Bluetooth

Shitet per arsyje mosperdorimi. Makina shum komode me: ABS, ESP , xhama elektrike, CD player , kompjuter bordi, tapiceri cope, mbyllje e centralizuar, letrat e prera gjeri vitin 2022, me 3 celsa e mare ne gjermani.
Makina esht shume ekonomike dhe gati per cdo prove. Cmim i diskutushem

  • 067Tregoni telefonin
  • Gert
  • Durrës
  • 15 Nëntor 2021