Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2002' Ford Focus

€1,900
6 foto
Mosha: 20 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Blu

Shitet ford fokus 1.8 Nafte ne gjendje shum te mir kotorrike dhe xhenerike.version gia 4 xhamat elektrik letra te paguara viti 2002 cmimi 1900€ nr

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 26 Qershor 2022
Support Ukraine