Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2001' Ford Focus

€850Disk.
  • 2001 Ford Focus nĂ« ShkodĂ«r, ShqipĂ«ri
  • 2001 Ford Focus nĂ« ShkodĂ«r, ShqipĂ«ri - 2
  • 2001 Ford Focus nĂ« ShkodĂ«r, ShqipĂ«ri - 3
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 270000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike, 5 marsha
Ngjyra e jashtme: Blu
E padoganuar

Shes veturen per import ose nese deshironi pjese. Vetura është me targa gjermane të eksportit dhe ndodhet afër kufirit Rozhajë/Pejë.
Makina nuk mund të ndizet për shkak të një motori të prishur, por mund të lëvizë nëse futet në marshin e dytë.

Cmimi eshte ulur shume sepse dua te shes se shpejti.

Më kontaktoni për më shumë informacion.

Whatsapp: +383 43 860 545
Viber: +383 43 860 545

  • +38Tregoni telefonin
  • Erizon
  • ShkodĂ«r
  • 15 NĂ«ntor 2021