Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2000' Ford Focus

€1,050
5 foto
Mosha: 22 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet makin Ford Focus viti 2000 …Manual…ka dy gomat para te reja ,vaj dhe filtra te saponderruar ….NE TETOR MBARO SIGURACIONI,KUALIDIMI NE DHJETOR ……

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 9 Tetor 2022
Support Ukraine