Shto te të preferuarat

2010' Ford Fiesta

€4,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2010 Ford Fiesta në Fier, Shqipëri
  • 2010 Ford Fiesta në Fier, Shqipëri - 2
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E kuqe

Ford fiesta viti 2010 1.4 benzin e ardhur nga italia me impjant gazi nga fabrika BRC dhe ne leje qarkullim 180000km origjinale i konsum minimal , makina disponon, pasqyra elektrike me mbyllje,full chrome. 2 celesa ekran i madh , kompjuter bordi ,mp3 ,cd , aux , usb , clima , sensor shiu , sensor temp fenere me lupa .xenon,clima digitale .comanda vocale , sensore parkimi , e perdorur vetem nga 1 pronar me liber sherbimesh ,Cmimi i Diskutushem

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 7 Shtator 2020