Bookmark This

2010' Ford Fiesta

€4,200
Report This Ad!
  • 2010 Ford Fiesta in Fier, Albania
  • 2010 Ford Fiesta in Fier, Albania - 2
Body: Hatchback
Mileage: 15000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Red

Ford fiesta viti 2010 1.4 benzin e ardhur nga italia me impjant gazi nga fabrika BRC dhe ne leje qarkullim 180000km origjinale i konsum minimal , makina disponon, pasqyra elektrike me mbyllje,full chrome. 2 celesa ekran i madh , kompjuter bordi ,mp3 ,cd , aux , usb , clima , sensor shiu , sensor temp fenere me lupa .xenon,clima digitale .comanda vocale , sensore parkimi , e perdorur vetem nga 1 pronar me liber sherbimesh ,Cmimi i Diskutushem

  • 068Show phone
  • Fier
  • 7 September 2020