Shto te të preferuarat

2008' Ford Fiesta

€2,699
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 Ford Fiesta në Durrës, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike

Shitet Ford Fiesta versioni ghia kambio manuale viti 2008 sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar gati per targa,170.431km origjinale, 1.4 benzine motorr i pershtatshem per impiant gazi,kondicioner,xhama elektrik,radio cdplayer aux,airbag abs,hapje mbyllje qendrore me pult,90% te reja,sherbimet e nevojshme te gjitha te kryera ne Zvicer e pajisur bashke me librat e sherbimeve perkatese dhe ska nevoje per asnji sherbim mund ta kontrolloni ku te doni per cdo gje,shum e paster si nga jashte ashtu dhe brenda.

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 14 Janar 2021