Bookmark This

2008' Ford Fiesta

€2,699
Report This Ad!
  • 2008 Ford Fiesta in Durres, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 170000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual

Shitet Ford Fiesta versioni ghia kambio manuale viti 2008 sapo ardhur nga Zvicra me dogane te paguar gati per targa,170.431km origjinale, 1.4 benzine motorr i pershtatshem per impiant gazi,kondicioner,xhama elektrik,radio cdplayer aux,airbag abs,hapje mbyllje qendrore me pult,90% te reja,sherbimet e nevojshme te gjitha te kryera ne Zvicer e pajisur bashke me librat e sherbimeve perkatese dhe ska nevoje per asnji sherbim mund ta kontrolloni ku te doni per cdo gje,shum e paster si nga jashte ashtu dhe brenda.

  • 069Show phone
  • Durres
  • 14 January 2021