2006' Ford Fiesta photo #1
2006' Ford Fiesta photo #2
2006' Ford Fiesta photo #3
2006' Ford Fiesta photo #4
2006' Ford Fiesta photo #5
2006' Ford Fiesta photo #6
2006' Ford Fiesta photo #7
7 foto

2006' Ford Fiesta

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€2,600
Publikuar 30 Maj 2024
Përditësuar 13 Qershor 2024
ID: ix0b8M

Information from the owner

Trupi: SUV - 5 dyer, 5 vende
Mosha: 18 vjet
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike, 6 marsha
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2006' Ford Fiesta

shitet ford fiesta 1.4 nafte 2006 me 173mij km e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar gati per targa. makina disponon kambio manuale opsione ne timon clima cd aux xhama elektrik pasqyra elektrike goma te 90% etj makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike dhe estetike
cmimi: 2600 euro i disk
tel:0677410380

Support Ukraine