2006' Ford Fiesta photo #1
2006' Ford Fiesta photo #2
2006' Ford Fiesta photo #3
2006' Ford Fiesta photo #4
2006' Ford Fiesta photo #5
2006' Ford Fiesta photo #6
2006' Ford Fiesta photo #7
7 photos

2006' Ford Fiesta

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€2,400
Published 30 May 2024
Updated 10 July 2024
ID: ix0b8M
  • Auto Sidrit
  • Kavaje
  • 067Show phone

Information from the owner

Body: SUV - 5 doors, 5 places
Age: 18 years
Fuel: Diesel
Transmission: Manual, 6 gears
Exterior color: Black

Seller's comments about 2006' Ford Fiesta

shitet ford fiesta 1.4 nafte 2006 me 173mij km e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar gati per targa. makina disponon kambio manuale opsione ne timon clima cd aux xhama elektrik pasqyra elektrike goma te 90% etj makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike dhe estetike
cmimi: 2400 euro
tel:0677410380

Support Ukraine