2011' Ford Escape photo #1
2011' Ford Escape photo #2
2011' Ford Escape photo #3
2011' Ford Escape photo #4
2011' Ford Escape photo #5
2011' Ford Escape photo #6
6 foto

2011' Ford Escape

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€7,500
Publikuar 7 Korrik 2024ID: frsH9q

Information from the owner

Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2011' Ford Escape

🇺🇲SHITET Ford Escape motorr 2.5 Benzin+Gaz Impjanti (STAG)ndër më të mirēt,4x4 Viti 2011 Full opsion.
Kondicioner me dy zona,airbag,salloni lëkur ngjyr e zezë,komanda në timon,tavani me baxho,sediljet me ngrohje,Kasetofon Androit,usb,aux.Me 4 gomat 90% të reja të përshtatshme për të gjitha terrenet si dhe me disqe alumini.Xhamat janë të zi origjinal.
Kambio Automat,290.000 km të vetat origjinale.
Super mjet për terrene të vështira.
Shumë ekonomik.
Me dokumenta të rregullta taksa dhe siguracion mini-kasko tē prera dëri në 10/03/2025 dhe kualidimin i prer për dy vite deri më 28/07/2025
Makina nuk ka nevoj për asnjë shërbim, gjenerik, estetik, motorrik etj.
Ku është interesuar mund të telefonoj ose të më shkruaj në/What's up
CMIMI:7500 €URO I PADISKUTUSHEM

Support Ukraine