2011' Ford Escape photo #1
2011' Ford Escape photo #2
2011' Ford Escape photo #3
2011' Ford Escape photo #4
2011' Ford Escape photo #5
2011' Ford Escape photo #6
6 photos

2011' Ford Escape

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€7,500
Published 7 July 2024ID: frsH9q

Information from the owner

Age: 13 years
Mileage: 200000 km
Fuel: LPG
Transmission: Automatic
Exterior color: Black

Seller's comments about 2011' Ford Escape

🇺🇲SHITET Ford Escape motorr 2.5 Benzin+Gaz Impjanti (STAG)ndër më të mirēt,4x4 Viti 2011 Full opsion.
Kondicioner me dy zona,airbag,salloni lëkur ngjyr e zezë,komanda në timon,tavani me baxho,sediljet me ngrohje,Kasetofon Androit,usb,aux.Me 4 gomat 90% të reja të përshtatshme për të gjitha terrenet si dhe me disqe alumini.Xhamat janë të zi origjinal.
Kambio Automat,290.000 km të vetat origjinale.
Super mjet për terrene të vështira.
Shumë ekonomik.
Me dokumenta të rregullta taksa dhe siguracion mini-kasko tē prera dëri në 10/03/2025 dhe kualidimin i prer për dy vite deri më 28/07/2025
Makina nuk ka nevoj për asnjë shërbim, gjenerik, estetik, motorrik etj.
Ku është interesuar mund të telefonoj ose të më shkruaj në/What's up
CMIMI:7500 €URO I PADISKUTUSHEM

Support Ukraine