2012' Ford C-MAX photo #1
2012' Ford C-MAX photo #2
2012' Ford C-MAX photo #3
2012' Ford C-MAX photo #4
2012' Ford C-MAX photo #5
2012' Ford C-MAX photo #6
6 foto

2012' Ford C-MAX

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,500
Publikuar 4 Dhjetor 2023
Përditësuar 23 Maj 2024
ID: XeHkRH

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2012' Ford C-MAX

Ford C-Max
2.0 Naft
Viti: 23.11.2012
Km: 218,584
Sendile me ngrohje
Vet parkim
Sensor para/mbrapa
🇨🇭Makina e sapo ardhur nga Zvicra🇨🇭
E sapo targuar
Makina eshte shume e paster me sherbime te bera, dhe e gateshme per çdo kontroll te mekaniku juaj.
ÇMIMI € i diskutueshem

Support Ukraine