Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Ford C-MAX

€6,500
2012' Ford C-MAX photo #1
2012' Ford C-MAX photo #2
2012' Ford C-MAX photo #3
2012' Ford C-MAX photo #4
2012' Ford C-MAX photo #5
2012' Ford C-MAX photo #6
6 photos
Age: 11 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: White

Ford C-Max
2.0 Naft
Viti: 23.11.2012
Km: 218,584
Sendile me ngrohje
Vet parkim
Sensor para/mbrapa
🇨🇭Makina e sapo ardhur nga Zvicra🇨🇭
E sapo targuar
Makina eshte shume e paster me sherbime te bera, dhe e gateshme per çdo kontroll te mekaniku juaj.
ÇMIMI € i diskutueshem

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 4 December 2023
Support Ukraine