Shto te të preferuarat

2008' Ford C-Max

€3,400
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2008 Ford C-Max në Kavajë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Shitet Ford Focus C-Max “Titanium” Model i ri 1.6 Diesel (Super ekonomik dhe shum e shpejte) i sapo ardhur me dogane te paguar!179 Mije Km!Viti 2008!Makina disponon kambio manuale Kondicioner (funksional) kasetofon me CD player MP3 dhe AUX Origjinal nga fabrika ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm 4xha elektrik Disqe alumini origjinal titanium me 4 Goma te reja (Pirelli) 12 Airbag ABS Etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit

  • 069Tregoni telefonin
  • Kavajë
  • 27 Prill 2021