Bookmark This

2008' Ford C-Max

€3,400
Report This Ad!
  • 2008 Ford C-Max in Kavaje, Albania
Body: Sedan
Mileage: 170000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Shitet Ford Focus C-Max “Titanium” Model i ri 1.6 Diesel (Super ekonomik dhe shum e shpejte) i sapo ardhur me dogane te paguar!179 Mije Km!Viti 2008!Makina disponon kambio manuale Kondicioner (funksional) kasetofon me CD player MP3 dhe AUX Origjinal nga fabrika ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm 4xha elektrik Disqe alumini origjinal titanium me 4 Goma te reja (Pirelli) 12 Airbag ABS Etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit

  • 069Show phone
  • Kavaje
  • 27 April 2021