Shto te të preferuarat

2006' Ford C-Max

€2,600
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Ford C-Max në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 160000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Okazion ford c max 1.8 naft 2005 kamio manuale 170mije km orgjinale super ekonomike. e ardhur nga italia e mbajtur ne menyr perfekte si nga ana mekanike ashtu dhe estetike eshte supergjendje dhe akull akull.makina ska nevoj per asnje sherbim cmimi okazion 2600euro dogana e paguar gati per targa.vetem te interesuarit flm cmimi i pa diskutushem

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 3 Janar 2021