Bookmark This

2006' Ford C-Max

€2,600
Report This Ad!
  • 2006 Ford C-Max in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 160000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Okazion ford c max 1.8 naft 2005 kamio manuale 170mije km orgjinale super ekonomike. e ardhur nga italia e mbajtur ne menyr perfekte si nga ana mekanike ashtu dhe estetike eshte supergjendje dhe akull akull.makina ska nevoj per asnje sherbim cmimi okazion 2600euro dogana e paguar gati per targa.vetem te interesuarit flm cmimi i pa diskutushem

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 3 January 2021