Sinjalizoni këtë reklamë!
Shto te të preferuarat

2004' Ford C-Max

€2,500
  • 2004 Ford C-Max në Tiranë, Shqipëri
  • 2004 Ford C-Max në Tiranë, Shqipëri - 2
  • 2004 Ford C-Max në Tiranë, Shqipëri - 3
  • 2004 Ford C-Max në Tiranë, Shqipëri - 4
  • 2004 Ford C-Max në Tiranë, Shqipëri - 5
  • 2004 Ford C-Max në Tiranë, Shqipëri - 6
Trupi: Kamionçinë
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Ford c max 2.0 250 mij km dogana e paguar gati per letra sherbimet si vaj filtra etj makina ka qen e mbyllur ne garazhd ne gjermani krejt te sapo bera makina esht gati per cdo lloj prove sa po ka ardhur nga gjermania makina esht me klim me sensor si para dhe mbrapa makina ka perdet e veta esht ne gjendje perfekte cmimi i disktushem per me shum info

  • 068Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 12 Korrik 2021