Report This Ad!
Bookmark This

2004' Ford C-Max

€2,500
  • 2004 Ford C-Max in Tirane, Albania
  • 2004 Ford C-Max in Tirane, Albania - 2
  • 2004 Ford C-Max in Tirane, Albania - 3
  • 2004 Ford C-Max in Tirane, Albania - 4
  • 2004 Ford C-Max in Tirane, Albania - 5
  • 2004 Ford C-Max in Tirane, Albania - 6
Body: Wagon
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Ford c max 2.0 250 mij km dogana e paguar gati per letra sherbimet si vaj filtra etj makina ka qen e mbyllur ne garazhd ne gjermani krejt te sapo bera makina esht gati per cdo lloj prove sa po ka ardhur nga gjermania makina esht me klim me sensor si para dhe mbrapa makina ka perdet e veta esht ne gjendje perfekte cmimi i disktushem per me shum info

  • 068Show phone
  • Tirane
  • 12 July 2021