Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Fiat Scudo

€8,300
2010' Fiat Scudo photo #1
2010' Fiat Scudo photo #2
2010' Fiat Scudo photo #3
2010' Fiat Scudo photo #4
2010' Fiat Scudo photo #5
2010' Fiat Scudo photo #6
6 foto
I skaduar
1 vit më parë
Mosha: 13 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES FTOHES SIPAS NEVOJES VITI 2010 ME DOGAN TE PAGUAR
MOTOR 2.0 NAFT KAMJE MANUAL 6+1
ME KONDICIONER GABINE
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
ME FRIGORIFER NGRIRES FTOHES SIPAS NEVOJES PERDORET DHE ME PRIZE 220 VOLT
PESHA MBAJTESE 1000 KG
GATI PER TARGA

Support Ukraine