Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2010' Fiat Scudo

€8,300
6 photos
Age: 13 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

FIAT SCUDO FRIGORIFER NGRIRES FTOHES SIPAS NEVOJES VITI 2010 ME DOGAN TE PAGUAR
MOTOR 2.0 NAFT KAMJE MANUAL 6+1
ME KONDICIONER GABINE
XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE
ME FRIGORIFER NGRIRES FTOHES SIPAS NEVOJES PERDORET DHE ME PRIZE 220 VOLT
PESHA MBAJTESE 1000 KG
GATI PER TARGA

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 17 March 2023
Support Ukraine