Shto te të preferuarat

2007' Fiat Punto

€2,400
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Fiat Punto në Durrës, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Fiat punto viti 2007 me kondicjoner gomat 65 % te reja 1.2 benzin + gaz impjanti ka 8 vjet kolaudim makina esht ne fjendje shum te mir si nga ana xhenerike dhe motorrike ashtu dhe shasia shum e paster kilometra origjinale te licensuara te interesuarit tme telefonojn

  • 069Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 23 Mars 2021