Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2006' Fiat Punto

€2,450
6 foto
Trupi: Kamion kamionçinë
Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet fiat punto 1.3 naft super ekonomik
I sapo ardh nga Italia
Me letra te paguara per 1 vit
Ne gjendje perfekte
Motorr freksjon xhenerike dhe vizuale
Xhama elektrik
Kondicioner funksional

Support Ukraine