Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Fiat Panda

€3,200
2009' Fiat Panda photo #1
2009' Fiat Panda photo #2
2009' Fiat Panda photo #3
2009' Fiat Panda photo #4
2009' Fiat Panda photo #5
2009' Fiat Panda photo #6
6 foto
Mosha: 14 vjet
Kilometrazhi: 170000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

Cmimi 3200 euro i disk presim dhe ofertat e juaja.. makina nuk ka vetem siguracion, kolaudim 2 vjecar ,dhe letrat 1 vite makina ka ardh nga zvicra gjendja shum e mire motorrike xhenerike kambio freksioni kilometra origjinale....

  • 068Tregoni telefonin
  • Durrës
  • 5 Nëntor 2023
Support Ukraine