Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Fiat Panda

€3,200
2009' Fiat Panda photo #1
2009' Fiat Panda photo #2
2009' Fiat Panda photo #3
2009' Fiat Panda photo #4
2009' Fiat Panda photo #5
2009' Fiat Panda photo #6
6 photos
Age: 14 years
Mileage: 170000 km
Fuel: Petrol
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

Cmimi 3200 euro i disk presim dhe ofertat e juaja.. makina nuk ka vetem siguracion, kolaudim 2 vjecar ,dhe letrat 1 vite makina ka ardh nga zvicra gjendja shum e mire motorrike xhenerike kambio freksioni kilometra origjinale....

  • 068Show phone
  • Durres
  • 5 November 2023
Support Ukraine