Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2008' Fiat Idea

€3,300
2008' Fiat Idea photo #1
2008' Fiat Idea photo #2
2008' Fiat Idea photo #3
2008' Fiat Idea photo #4
2008' Fiat Idea photo #5
2008' Fiat Idea photo #6
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 180000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: Gri

▪︎Shitet• Fiat idea multijet e nentor 2008.Motorr 1.3 Nafte me 182457km, e porsa ardhur, me Dogane dhe siguracion per nje vit deri ne Prill 2024,targa te huaja. Makina ka sensor parkimi,shiu drita auto, klima etj.Per me shume info mund ta shikoni nga afer ne Fier qytet ose tel

  • 068Tregoni telefonin
  • Fier
  • 21 Maj 2023
Support Ukraine