Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2008' Fiat Idea

€3,300
2008' Fiat Idea photo #1
2008' Fiat Idea photo #2
2008' Fiat Idea photo #3
2008' Fiat Idea photo #4
2008' Fiat Idea photo #5
2008' Fiat Idea photo #6
6 photos
Age: 15 years
Mileage: 180000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Grey

▪︎Shitet• Fiat idea multijet e nentor 2008.Motorr 1.3 Nafte me 182457km, e porsa ardhur, me Dogane dhe siguracion per nje vit deri ne Prill 2024,targa te huaja. Makina ka sensor parkimi,shiu drita auto, klima etj.Per me shume info mund ta shikoni nga afer ne Fier qytet ose tel

  • 068Show phone
  • Fier
  • 21 May 2023
Support Ukraine