Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2009' Fiat Grande Punto

€1Disk.
2009' Fiat Grande Punto photo #1
2009' Fiat Grande Punto photo #2
2009' Fiat Grande Punto photo #3
2009' Fiat Grande Punto photo #4
2009' Fiat Grande Punto photo #5
2009' Fiat Grande Punto photo #6
2009' Fiat Grande Punto photo #7
7 foto
Trupi: MakinĂ« me bagazh me derĂ« - 5 dyer, 5 vende
Pronarët e mëparshëm: 1
Mosha: 14 vjet
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike, 7 marsha
Ngjyra e jashtme: Gri

shitet fiat grande punto 1.3 nafte viti 2009 me 203mij km origjinale e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar gati per targa
makina disponon kambio manuale opsione ne timon xhama elektrik cd player goma 95 % te reja. etj
makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike estetike dhe xhenerike
cmimi : i disk
tel :0677410380

  • 067Tregoni telefonin
  • Auto Sidrit
  • KavajĂ«
  • 5 NĂ«ntor 2023
Support Ukraine