Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2009' Fiat Grande Punto

€1Neg
2009' Fiat Grande Punto photo #1
2009' Fiat Grande Punto photo #2
2009' Fiat Grande Punto photo #3
2009' Fiat Grande Punto photo #4
2009' Fiat Grande Punto photo #5
2009' Fiat Grande Punto photo #6
2009' Fiat Grande Punto photo #7
7 photos
Body: Hatchback - 5 doors, 5 places
Previous owners: 1
Age: 14 years
Fuel: Diesel
Transmission: Manual, 7 gears
Exterior color: Grey

shitet fiat grande punto 1.3 nafte viti 2009 me 203mij km origjinale e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar gati per targa
makina disponon kambio manuale opsione ne timon xhama elektrik cd player goma 95 % te reja. etj
makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike estetike dhe xhenerike
cmimi : i disk
tel :0677410380

  • 067Show phone
  • Auto Sidrit
  • Kavaje
  • 5 November 2023
Support Ukraine