2007' Fiat Grande Punto photo #1
2007' Fiat Grande Punto photo #2
2007' Fiat Grande Punto photo #3
2007' Fiat Grande Punto photo #4
4 foto

2007' Fiat Grande Punto

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€3,000
Publikuar 24 Maj 2024ID: oex2nh

Information from the owner

Mosha: 17 vjet
Kilometrazhi: 20000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Komente të shitësit rreth 2007' Fiat Grande Punto

Grande punto 1.3 naft manual viti 2007 me dogan te paguar sherbimet te bera kondicjoner 4 gomat e reja . Me xhama te zi e paster mrena dhe jasht . Ne gjendje shum te mir . Cmimi 3000 euro .

Support Ukraine