2007' Fiat Grande Punto photo #1
2007' Fiat Grande Punto photo #2
2007' Fiat Grande Punto photo #3
2007' Fiat Grande Punto photo #4
4 photos

2007' Fiat Grande Punto

Report This Ad!Rate This!Bookmark This
€3,000
Published 24 May 2024ID: oex2nh

Information from the owner

Age: 17 years
Mileage: 20000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Seller's comments about 2007' Fiat Grande Punto

Grande punto 1.3 naft manual viti 2007 me dogan te paguar sherbimet te bera kondicjoner 4 gomat e reja . Me xhama te zi e paster mrena dhe jasht . Ne gjendje shum te mir . Cmimi 3000 euro .

Support Ukraine