Shto te të preferuarat

2007' Fiat Grande Punto

€3,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2007 Fiat Grande Punto në Elbasan, Shqipëri
Trupi: Makinë me bagazh me derë
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E zezë

Fiat grande punto 2007 , 1.4 benzin-gaz e shkruajtur ne leje , manuale , shum e paster brenda dhe jasht , 200mije km origjinale , xhama te zinj origjinal ,ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike , goma te sapo vendosura dhe letrat te prera deri ne shtator 2021 , e gatshme per cdo lloj kontrrolli , cmimi i pa diskutushem

  • 069Tregoni telefonin
  • Elbasan
  • 7 Nëntor 2020