Bookmark This

2007' Fiat Grande Punto

€3,000
Report This Ad!
  • 2007 Fiat Grande Punto in Elbasan, Albania
Body: Hatchback
Mileage: 190000 km
Fuel: LPG
Transmission: Manual
Exterior color: Black

Fiat grande punto 2007 , 1.4 benzin-gaz e shkruajtur ne leje , manuale , shum e paster brenda dhe jasht , 200mije km origjinale , xhama te zinj origjinal ,ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike , goma te sapo vendosura dhe letrat te prera deri ne shtator 2021 , e gatshme per cdo lloj kontrrolli , cmimi i pa diskutushem

  • 069Show phone
  • Elbasan
  • 7 November 2020