Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Fiat Ducato

€9,900
2013' Fiat Ducato photo #1
2013' Fiat Ducato photo #2
2013' Fiat Ducato photo #3
2013' Fiat Ducato photo #4
2013' Fiat Ducato photo #5
5 foto
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

SHITET
FUGON FRIGORIFER NGRIRES FTOHES
VITI 2013 ME DOGAN TE PAGUAR
FIAT DUCATO 2.3 NAFT
KAMJE MANUAL 6+1
E IMPORTUAR NGA FRANCA
ME DOGAN TE PAGUAR TVSH
ME FRIGORIFER CARRIER ME 2 DHOMA FTOHJE
ME TEMPERATURE DERI MINUS 20 GRADE
PERDORET SIPAS NEVOJES
GJITHASHTU PERDORET DHE ME PRIZE
PESHA MBAJTESE 900 KG
GATI PER TARGA
MUNDESI NDRRIMI
SHITET NDERROHET
mundesi ndrrimi me AUTOVETURE

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 29 Prill 2023
Support Ukraine