Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Fiat Ducato

€9,900
2013' Fiat Ducato photo #1
2013' Fiat Ducato photo #2
2013' Fiat Ducato photo #3
2013' Fiat Ducato photo #4
2013' Fiat Ducato photo #5
5 photos
Age: 10 years
Mileage: 200000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

SHITET
FUGON FRIGORIFER NGRIRES FTOHES
VITI 2013 ME DOGAN TE PAGUAR
FIAT DUCATO 2.3 NAFT
KAMJE MANUAL 6+1
E IMPORTUAR NGA FRANCA
ME DOGAN TE PAGUAR TVSH
ME FRIGORIFER CARRIER ME 2 DHOMA FTOHJE
ME TEMPERATURE DERI MINUS 20 GRADE
PERDORET SIPAS NEVOJES
GJITHASHTU PERDORET DHE ME PRIZE
PESHA MBAJTESE 900 KG
GATI PER TARGA
MUNDESI NDRRIMI
SHITET NDERROHET
mundesi ndrrimi me AUTOVETURE

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 29 April 2023
Support Ukraine