2012' Fiat Ducato photo #1
2012' Fiat Ducato photo #2
2012' Fiat Ducato photo #3
2012' Fiat Ducato photo #4
2012' Fiat Ducato photo #5
2012' Fiat Ducato photo #6
6 foto

2012' Fiat Ducato

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€9,900
Publikuar 18 Nëntor 2023
Përditësuar 7 Qershor 2024
ID: tBWfVQ

Information from the owner

Mosha: 12 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2012' Fiat Ducato

FIAT DUCATO FRIGORIFER VITI 2012 ME DOGAN TE PAGUAR, MOTOR 2.3 NAFT KAMJE MANUAL 6 MARSHE, FRIGORIFER NGRIRES FTOHES ARRIN TEMPERATURE DERI MINUS 10 DHE PERDORET ME GRADACION SIPAS NEVOJES
PESHA MBAJTESE 950 KG
PERDORET ME PATENT B
GATI PER TARGA

Support Ukraine