Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2012' Fiat Ducato

€9,900
2012' Fiat Ducato photo #1
2012' Fiat Ducato photo #2
2012' Fiat Ducato photo #3
2012' Fiat Ducato photo #4
2012' Fiat Ducato photo #5
2012' Fiat Ducato photo #6
6 photos
Age: 12 years
Mileage: 190000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Manual
Exterior color: White

FIAT DUCATO FRIGORIFER VITI 2012 ME DOGAN TE PAGUAR, MOTOR 2.3 NAFT KAMJE MANUAL 6 MARSHE, FRIGORIFER NGRIRES FTOHES ARRIN TEMPERATURE DERI MINUS 10 DHE PERDORET ME GRADACION SIPAS NEVOJES
PESHA MBAJTESE 950 KG
PERDORET ME PATENT B
GATI PER TARGA

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 18 November 2023
Support Ukraine