Shto te të preferuarat

2006' Fiat Croma

€2,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Fiat Croma në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 15000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike

Shitet fiat croma automat tip tronik 1.9 itd viti 2006 me dokumenta te rregullta makina eshte ne gjendje te mir si nga ana motorrike dhe xhenerike po ashtu edhe nga ana vizuale.xhama te zi origjinal perde djelli mbrapa pilot automatik komando ne timon drita kseno sensor parkimi mbrapa makina esht shum ekonomike edhe familjare.çmimi 2200 euro pak i diskutueshem num kontakti 0696875720 + watcap

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 10 Gusht 2020