Bookmark This

2006' Fiat Croma

€2,200
Report This Ad!
  • 2006 Fiat Croma in Tirane, Albania
Body: Sedan
Mileage: 15000 km
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic

Shitet fiat croma automat tip tronik 1.9 itd viti 2006 me dokumenta te rregullta makina eshte ne gjendje te mir si nga ana motorrike dhe xhenerike po ashtu edhe nga ana vizuale.xhama te zi origjinal perde djelli mbrapa pilot automatik komando ne timon drita kseno sensor parkimi mbrapa makina esht shum ekonomike edhe familjare.çmimi 2200 euro pak i diskutueshem num kontakti 0696875720 + watcap

  • 069Show phone
  • Tirane
  • 10 August 2020