Shto te të preferuarat

2006' Citroen Xsara Picasso

€3,000
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 Citroen Xsara Picasso në Tiranë, Shqipëri
Trupi: Makine me tapiceri të mbyllur
Kilometrazhi: 200000 km
Karburanti: LPG (gaz i lëngëzuar i naftës)
Transmision: Mekanike

Citroen Xara Picasso 1.6 Benzine + Gas, viti 2006, kondicioner, ABS, Airbag, Antifurt, xhamat e para elektrik, dokumenta te rregullta dhe te paguara, vaji l + filtra te sapo nderruar, gomat e reja (sic shihen dhe ne foto), ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Shitet per arsye emigrimi.
Tel 0672020666
Cmimi : 3000€

  • 067Tregoni telefonin
  • Citroen
  • Tiranë
  • 13 Prill 2019
Shiteni Makinën Tuaj