2009' Citroen C4 photo #1
2009' Citroen C4 photo #2
2009' Citroen C4 photo #3
2009' Citroen C4 photo #4
2009' Citroen C4 photo #5
2009' Citroen C4 photo #6
6 foto

2009' Citroen C4

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€3,999
Publikuar 22 Prill 2024ID: xz2NXR

Information from the owner

Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 110000 km
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2009' Citroen C4

☑️ Citroen c4 exclusive limitet edition
☑️Fener inteligjente me levizje sipas timonit
☑️ Sensora parkimi para mbrapa
☑️Pasqyra me palosje
☑️Pilot automatik
☑️Timon me bord controll
☑️fshirese automatice
☑️pasqyra antiverbuse
☑️Klima me dy zona
☑️ kamio automatike
☑️makina shitet per arsye mos perdorimi makin eshte shum e paster si nga jasht dhe nga brenda

Support Ukraine