Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2007' Citroen C4

€3,700
6 foto
Mosha: 15 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Shitet Citren C4
Motor 1.6 Naft
Kambio Automat
Viti 2007
Gjendje shum E Mir Motorike Dhe Xhenerike
Dokumenta Te Paguara Per 1 Vit
Cmimi I Diskutushem
Mundesi Nderrimi

  • 069Tregoni telefonin
  • Fier
  • 18 Dhjetor 2022
Support Ukraine