2013' Citroen C3 photo #1
2013' Citroen C3 photo #2
2013' Citroen C3 photo #3
2013' Citroen C3 photo #4
2013' Citroen C3 photo #5
2013' Citroen C3 photo #6
6 foto

2013' Citroen C3

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€3,500
Publikuar 22 Qershor 2024ID: 83RlfY

Information from the owner

Mosha: 11 vjet
Kilometrazhi: 140000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Komente të shitësit rreth 2013' Citroen C3

•Citroen c3 Viti: 2012
• Motorri: 1.5 nafte
• Kambio:Manual • Kilometra: 158.000 KM
•Opsionet:
• Klima me 2 zona
J Auto-hold
J Sound system
Pasqyra elektrike me palosje
Komanda ne timon
V Sensor dritash+shiu
Radio cd-player Usb Bluetooth
Dhe shume opsione te tjera
*Makina eshte ne gjendie shume te mire, me te gjitha sherbimet te sapo kryera, e gatshme per tu kontrolluar nga ju te mekaniku i besuar.

Support Ukraine