Shto te të preferuarat

2010' Citroen Berlingo

€3,200
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2010 Citroen Berlingo në Durrës, Shqipëri
Trupi: Mikrobus
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Mekanike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

Shitet Citroën Berlingo me nafte 1.9 viti 2010 5 vendeshe +dhe sediljet mbrapa ulen makina sapo jan nderruar vaj filtra makina eshte me kondicionere 4 goma te reja 2 xhamat e par me buton + me antifurd çmimi i diskutueshëm mund të Nderrohet me ndonje me të vogël të jet euro 4

  • 069Tregoni telefonin
  • Makina.al
  • Durrës
  • 13 Prill 2019
Shiteni Makinën Tuaj