Shto te të preferuarat

2006' BMW X5 X5 3.0i Okazionnn

€6,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2006 BMW X5 X5 3.0i Okazionnn në Tiranë, Shqipëri
  • 2006 BMW X5 X5 3.0i Okazionnn në Tiranë, Shqipëri
  • 2006 BMW X5 X5 3.0i Okazionnn në Tiranë, Shqipëri
  • 2006 BMW X5 X5 3.0i Okazionnn në Tiranë, Shqipëri
  • 2006 BMW X5 X5 3.0i Okazionnn në Tiranë, Shqipëri
  • 2006 BMW X5 X5 3.0i Okazionnn në Tiranë, Shqipëri
I skaduar
Trupi: SUV - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Pronarët e mëparshëm: 1
Kilometrazhi: 145000 km
Zhvendosje: 3000 cc
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike, 5 marsha
Ngjyra e jashtme: E zezë
I brendshëm: Ajër i Kondicionuar, Dritare me Kontroll Elektrik, Pasqyrë me Kontroll Elektrik, Siguresa Automatike Dyersh, Timon Hidraulik, Kambje Qëndrore, Xhama të zinj (ose me ngjyrë), Kontroll Automatik i Shpejtësisë, Kontroll i Dyfishtë Klimaterik, Sedile me Nxehtësi, Sedile me Kontroll Elektrik
I jashtëm: Goma të reja, Dritarja e tapicerisë
Sigurie: Airbag-u i Shoferit, Airbag-u i Pasagjerit, Airbag-ët e pasëm, Airbag-ët anësor
Elektronikë: Alarmi, Bluetooth, Radio AM/FM , Kasetofoni me CD, Bluetooth, Aparaturë Automatike, Qendra e Informacionit, Telefon i Integruar, Vëndi Memories

Shitet Bmw X5 2006 3.0i
Kamio Automatike
Nr Cel&Whatsapp:+355692464087
Makina Ka Keto Opsione: ->Fenera Me Lupa
Sistem Audio I Amplifikuar
Hapje Mbyllje Qendrore
Sallon Lekure Ngjyre e zeze
Disqe Alumini BMW//ORIGINAL
Gomat 100% te reja
Sendilje Me Ngrohje
Klima Tronike
Larese Feneresh
Pasqyra Antiveruese Edhe Me Vetdrejtim Parkimi
Baxho Xhami full PANORAMa
Marmita Zhurmuese dhe me logon x5
Xhamat E Pasem Te Zinj Origjinale plus perde origjinale
Sendilje Elektrike me meorje
Klima Bizonale
Ulje Ngritje Timoni Sipas Deshires plus ngrofje
Komanda Ne Timon
Vaj filtra te sapo ndrruara
Letrat e paguara ne qershor
E pershtatshme edhe per IMPJANT GAZI
Makina Eshte Ne Gjendje Perfekte Motorrike E Xhenerike Si dhe nga looku Sic Duket Edhe Ne Foto Makina Ska Nevoj Per Asnje Sherbim Makina
Kilometrat origjinale 143000 Mund Ta Shikoni Provoni E Me Pas Kontrolloni Ne Servisin Tuaj Te Besuar Makina Ndodhet Ne Tirane

Shiteni Makinën Tuaj